Co zrobić, żeby być szczęśliwym? - nowy styczniowy warsztat

08-01-2019 09:27

Chcesz odczuwać większą satysfakcję ze swojego życia? Poznać swoje marzenia? Dowiedzieć się jak możesz je realizować? Od czego zacząć? Jak przekuć swoje marzenia na konkretne cele w swoim życiu? Chcesz rozpoznać swoje wartości i zastanowić się jak możesz prowadzić swoje życie zgodnie z tym, co jest dla ciebie ważne i ma dla ciebie znaczenie? Pragniesz wyjść z pułapki wykonywania mniej lub bardziej ciekawych zadań, które dają ci spełnienie tylko na chwilę i w twoim odczuciu do niczego cię nie prowadzą? Cieszysz się z wielu rzeczy, a jednak czegoś ci brakuje? Chcesz wprowadzić zmiany, ale nie wiesz jak? Być może się ich obawiasz? A może zamiast coś zmienić łatwiej jest ci ponarzekać na pracę, szefa, teściową czy polityków? W trakcie warsztatu zajmiemy się kilkoma obszarami wiedzy oraz umiejętności, które pomogą ci czuć się szczęśliwym. Zdecydujesz o tym, czym pragniesz wypełnić swoje życie. Spróbujemy zidentyfikować fałszywe rzeczy, od których oczekujemy szczęścia, a odkryjemy to, co może dać ci prawdziwe spełnienie. Dowiesz się jak możesz realizować to czego pragniesz w konkrecie codziennego życia.

 

Warsztaty będą okazją do pozbycia się lęku przed realizacją upragnionych celów. Będziemy przyglądać się temu, co ogranicza cię w realizacji tego, o czym marzysz. Spróbujemy zobaczyć to, co powoduje, że wybierasz najprostsze rozwiązania, które niekoniecznie są najlepsze, poddajesz się dość banalnym schematom szczęścia, sukcesu, powodzenia, nie dopuszczasz pragnień ukrytych w twoim sercu, pozostajesz z niespełnionymi pragnieniami, oczekiwaniami, tęsknotą "za czymś". Będziesz mógł zdobyć umiejętności radzenia sobie z trudnościami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi, które blokują twój potencjał. Będziemy pracować metodą warsztatową, przygotuj się więc nie tylko na garść wiedzy, lecz również na wiele ćwiczeń praktycznych: indywidualnych, w parach, grupach oraz na forum. Stawiamy na doświadczanie, eksperymentowanie i dzielenie się spostrzeżeniami.

 

Termin: 26.01.2019 r. (sobota) w godzinach 10:00-17:00 (z przerwą obiadową 60 min oraz przerwą kawową 15 min)

 

ZAPISY
Sekretariat fundacji INIGO - tel. 797 002 584 / pn. – pt. w godz. 16.00 – 19.00  lub
mailowo bezpośrednio u osoby prowadzącej [email protected]
Liczba miejsc ograniczona.

 

WARSZTATY PROWADZI
Ilona Przeciszewska
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Kurs Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT, Szkołę Coachingu Chrześcijańskiego w ramach Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich oraz Kurs Umiejętności Trenerskich na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2010 r. prowadzi coaching oraz szkolenia rozwoju osobistego. W ramach prowadzonych szkoleń wykorzystuje metody pracy z ciałem bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu zdobytym na scenie warszawskiego teatru tańca.

 


KOSZT
Koszt uczestnictwa 150 zł [cena obejmuje uczestnictwo w warsztacie, materiały szkoleniowe oraz kawę i herbatę. W cenę nie jest wliczony posiłek w trakcie przerw]. Płatność przelewem na konto fundacji z dopiskiem: „szczęście” najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem spotkania
[zwrot dokonanej opłaty jest możliwy jeżeli sekretariat fundacji zostanie poinformowany o rezygnacji najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później - opłata nie będzie zwracana].
Nr konta bankowego: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001.