Spotkaj swoją kobiecość!

08-07-2019 09:51

W szybkim nurcie życia i absorbującej trosce o innych często brakuje nam czasu dla siebie, na dbanie o siebie i wypoczynek, kontakt ze swoją kobiecością... A ta tęsknota, żeby swoją kobiecością się ucieszyć ciągle się w nas odzywa :) Dlatego zapraszamy na chwilę relaksu i kreatywną pracę manualną, która wydobędzie z nas głębię kobiecej intuicji, mądrych przemyśleń i wskazówek do zmian. Arteterapia to doskonała metoda niepozornej, przyjemnej pracy manualnej połączonej z głębszym poznaniem siebie i innych.
Na warsztacie będziemy w pierwszej części pracowały metodą obrazów metaforycznych i kolażu. W drugiej części spotkania każda przystroi kobiecy kapelusz letni, w którym będzie miała okazję być pięknie i profesjonalnie sfotografowana przez Anię - fascynatkę fotografii!

 

Prowadzący:
Iga Glapińska - doradca psychologiczny, trener umiejętności psychospołecznych, absolwentka Studium Poradnictwa Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Szkoliła się i praktykuje w zakresie wsparcia psychologicznego, pomocy DDA, arteterapii, bibliodramy. Psychoterapeuta w trakcie szkolenia w nurcie egzystencjalnym.

Termin: 3.08.19 sobota, g. 10-17

Miejsce:

Fundacja INIGO ul. Rakowiecka 61, przy ładnej pogodzie w ogrodzie:)

Koszt:

120 zł na konto BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001
(w cenie są materiały, zdjęcie w formie elektronicznej, kawa i herbata)

Proszę ze sobą zabrać: kilka apaszek, akcesoria do make-up.
Przewidziana jest 45min przerwa na obiad.
Nie są wymagane zdolności plastyczne.