Logo Inigo Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej

Grupy rozwojowe

przezwyciezyc kryzys 1Jeśli przechodzisz właśnie w życiu kryzys, czujesz się przygnieciony, bezradny, przygnębiony, samotny, tracisz poczucie sensu życia, brakuje ci energii do zmiany, potrzebujesz wsparcia, zrozumienia ze strony innych, może współczucia, pragniesz poukładać sobie życie w nowy sposób i zacząć żyć pełnią, ale brakuje Ci sił - to zapraszamy Cię do grupy!

Termin: piątki od godz. 10.00 do 12.00 

Lista uczestników jest otwarta. Zapraszamy do zapisów!

Więcej...

obrazek dotykZapraszamy na cykl spotkań warsztatowych osoby żyjące w pojedynkę, które chcą bliżej poznać siebie i innych, chcą uczyć się umiejętności bycia w relacjach i komunikacji face to face. Dużym atutem warsztatów jest równa ilość Pań i Panów, co umożliwia lepsze poznanie wzajemnych zapatrywań na relacje. Przyjdź jeżeli chcesz podjąć ten ważny temat!

KWIECIEŃ - CZERWIEC 2017 [soboty 8.04, 22.04, 20.05 w g. 13-16/17]
 
Więcej...

radość

Zapraszamy na cykl 5 spotkań kobiety, które chcą poświęcić trochę czasu tylko sobie. Arteterapia to twórczy i przyjemny sposób, aby spędzić czas ze sobą i z innymi i, niejako „przy okazji” poruszyć ważne tematy, poznać siebie i innych, zainspirować się do zmian.

 

KWIECIEŃ - CZERWIEC 2017 [soboty g. 10-12.30, 8.04, 22.04, 20.05, 3.06, 17.06 ]

Więcej...

terapia

Zapraszamy na warsztaty „Wreszcie żyć - 12 kroków ku pełni życia”. Inspirowane są one programem 12 kroków AA poszerzonym o psychologiczną i duchową refleksję. Bazują na chrześcijańskiej wizji człowieka i świata, łączą rozwój duchowy i psychoedukację.

Obecnie trwają zapisy do kolejnej edycji grupy, która wystartuje we wrzesniu 2017, w czwartki g. 19-21.

Więcej...

dziew

Grupa wsparcia z elementami pracy warsztatowej. Zapraszamy kobiety doświadczające cierpienia związanego z rozstaniem z bliską osobą. Grupa pomoże Ci zwalczyć uczucie pustki, osamotnienia i bezradności, ułatwi dokonanie zmian prowadzących do tego, by zacząć żyć szczęśliwie własnym życiem. 

W każdy poniedziałek w godzinach 18.30-20.00

 
Więcej...

Grupę wsparcia tworzą osoby borykające się z tym samym problemem.
 
Jest to przestrzeń na dzielenie się swoimi doświadczeniami i odczuciami, wzajemną pomoc, dawanie i otrzymywanie wsparcia, wyrażenie własnego zdania bez lęku przed krytyczną oceną. Grupa pomaga nauczyć się technik radzenia sobie ze swoimi uczuciami. W grupie można po prostu być, słuchać i czerpać z doświadczeń innych. Każdego uczestnika obowiązuje zasada zachowania tajemnicy. Wszystko co zostanie powiedziane w trakcie spotkań pozostaje w gronie osób biorących udział w spotkaniach.
 
Spotkania grup wsparcia ubogacane są elementami pracy warsztatowej.

Pomoc psychologiczna i duchowa