Logo Inigo Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej

kawa1Pomimo, że są wokół Ciebie ludzie, czujesz się samotny? Masz poczucie, że Twoje życie traci sens - i nie wiesz dlaczego? Starasz się -  a mimo to doświadczasz, jakbyś nie miał wpływu na swoje życie? Masz trudności w nawiązywaniu czy utrzymywaniu relacji? Przyjdź do nas! Otwieramy nabór małej grupy psychoterapeutycznej, prowadzonej przez dobrych specjalistów.

Grupa będzie odbywać się w każdą środę w godzinach od 8 do 9.30

Lista uczestników jest otwarta. Zapraszamy do zapisów!

 

 

 

I. OPIS GRUPY:

W grupie będziesz mieć możliwość przyjrzenia się sobie i temu w jaki sposób nawiązujesz relacje z innymi ludźmi. Będziesz mogła/mógł nauczyć się lepiej rozumieć swoje uczucia, potrzeby i zachowania, tak by relacje z innymi były trwalsze, głębsze i bardziej satysfakcjonujące. Poszukasz z innymi uczestnikami sposobów, żeby lepiej radzić sobie w różnych życiowych sytuacjach i wykorzystywać swoje zasoby. Wreszcie będziesz miał możliwość szukania odpowiedzi dotyczących Twoich problemów, które odbierają Ci radość życia.

Możesz umówić się na bezpłatną konsultację i sprawdzić, czy jest to propozycja dla Ciebie! 

Psychoterapia będzie prowadzona w podejściu psychoanalitycznym. Osoby, które chciałyby się dowiedzieć podstawowych informacji na temat psychoterapii analitycznej zapraszamy do artykułu:

http://www.psychologia.net.pl/artykul.php?level=669.

 

II. INFORMACJE O PROWADZĄCYCH:

Katarzyna Wielońska – Absolwentka Instytutu studiów nad Rodziną oraz Podyplomowego Studium Profilaktyki Uzależnień na UKSW w Warszawie. Ukończyła Studium Terapi i Uzależnień organizowanej przez IPZ w Warszawie oraz całościowe Szkolenie Psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej "Rasztów" w Warszawie. Odbyła staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na oddziale Kliniki Nerwic. Aktualnie pracuje w Poradni Uzależnień i Współuzależnienia. Udziela konsultacji oraz pomocy terapeutycznej osobom dorosłym wzrastającym w rodzinie dotkniętej chorobą alkoholową oraz osobom z zaburzeniami nerwicowymi, zaburzeniami osobowości. Swoja pracę systematycznie superwizuje. W Inigo prowadzi konsultacje, psychoterapię indywidualna oraz grupową.

Dominika Wernio – Absolwentka psychologii klinicznej i osobowości UKSW w Warszawie. Ukończyła kurs psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Od kilku lat zajmuje się psychoterapią osób dorosłych, poradnictwem dla rodziców, psychoterapeutyczną pomocą okołoporodową oraz psychoedukacją młodzieży. W Fundacji INIGO prowadzi konsultacje psychologiczne, poradnictwo psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz warsztaty.

 

III. INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Grupa będzie spotykać się raz w tygodniu na 1,5 h w środy w godzinach od 8 do 9.30 przez 2,5 roku. Kwalifikacja do grupy po wcześniejszej konsultacji (pierwsza bezpłatna) u osób prowadzących grupę. Rozpoczęcie grupy nastąpi po zebraniu wystarczającej liczby uczestników.

 

IV. KOSZT:

80 zł za spotkanie

 

ZAPISY - sekretariat Fundacji INIGO - tel. 797 002 584 / pn – pt w godz. 16.00 – 19.00. Ilość miejsc ograniczona.