Logo Inigo Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej

Szkolenia, treningi, sesje

magnolia 1Zapraszamy na dwugodzinne zajęcia warsztatowe osoby zabiegane, zestresowane, nieumiejące odpoczywać i brać czasu dla siebie. Na zajęciach poznacie Państwo kilka sposobów na relaksację, tak, aby w życiu codziennym móc świadomie z nich korzystać. Zajęcia będą więc przyjemnym czasem relaksu i nauki. 
 
Termin: 22.04.2017 r. (sobota) g. 18-30-20.30 trwają zapisy
Więcej...

AsertywnoscMasz za sobą warsztat(y) asertywności, lecz wciąż czujesz niedosyt? Przeczytałeś/aś wszystkie książki na ten temat i chcesz doświadczyć więcej? A może chcesz sprawdzić, jak możesz jeszcze rozwijać asertywną postawę i umiejętności związane z dbaniem o siebie? Jeśli chcesz więcej rozwoju w temacie asertywności to zapraszamy na poniedziałkowe spotkania w Fundacji INIGO!

Termin: poniedziałki (03.04 i 24.04) w godzinach 20:15-22:00 

 

 

 

 

 

Więcej...

drabinaGrupy Balinta są przestrzenią dla wspólnego poszukiwania sposobów radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w obszarach związanych z pomaganiem innym. Zapraszamy osoby zajmujące się pomaganiem i towarzyszeniem innym w formacji, rozwoju duchowym - dla animatorów, liderów wspólnot i grup parafialnych.

Zapisy i ustalanie terminów spotkań bezpośrednio u osoby prowadzącej

Lista uczestników jest otwarta. Zapraszamy do zapisów!

 

Więcej...

piasek 1Spotkanie z Chrystusem Zmartwychwstałym przemienia człowieka, jest często momentem przełomowym. Tylko czy ja pragnę Go spotkać i rozpoznać ? A może bardziej zatrzymuję się na swoim znanym lęku, zagubieniu, bezradności, rozczarowaniu? Zapraszamy do wspólnego doświadczenia Słowa Bożego – ale nie tylko w refleksji, lecz także z zaangażowaniem całego siebie, ze swoją wrażliwością, uczuciami, wyobraźnią, ekspresją i kreatywnością.

Termin: 22.04.2017 r. (sobota) godz. 9:00-17:00  

Więcej...

Odpowiedz na pytanie: 3 razy 5?
Nazwa:
Email:

Odpowiedzi pomogą nam przygotować ofertę bezpośrednio odpowiadającą na Państwa potrzeby. Będziemy starali się na bieżąco realizować Państwa propozycje jeżeli będą mieściły się one w zakresie misji naszej fundacji. Ankieta jest anonimowa. Nie mamy możliwości odpowiedzi na pytania zadane w ankiecie. Pytania można kierować na adres ogólny fundacji. 
Odpowiedź:
Przepisz kod:

Pomoc psychologiczna i duchowa