Logo Inigo Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej

niesmialosc

Nieśmiałość to  bardzo złożona reakcja emocjonalna na którą składają się między innymi: trudność w kontakcie z drugim człowiekiem, nieufność, rezerwa, brak wiary we własne siły, bojaźliwość, zahamowanie oraz nieuzasadniony i nieadekwatny lęk. Jeśli odnajdujesz się w tym opisie. Czujesz, że nieśmiałość krępuje i odbiera Ci swobodę, ale jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że tkwienie w izolacji nie przyniesie Ci ani ulgi, ani zmiany. Przyjdź! Bezpieczne relacje leczą.

Termin: sobota 04.03.2017 r. w godz. 10:00-17.00 trwają zapisy

 

 

 

Wyobraź sobie, że nieśmiałość jest jak krępujący Cię sznur z potężnym węzłem, trudnym do rozplatania; jak surowy i karcący głos w głowie, który powtarza Ci w kółko jaka/jaki jesteś mało warty; jak strażnik, który obserwuje każdy Twój ruch i zakazuje Ci swobody. Jaka jest Twoja nieśmiałość? Spróbujemy poszukać tej i innych odpowiedzi na spotkaniu.

 

W trakcie warsztatu:

- przyjrzysz się swojemu myśleniu o sobie i swojej nieśmiałości

- dowiesz się w jaki sposób wspierać w sobie „śmiałość”

- potrenujesz umiejętności społeczne

- poznasz strategie pomocne w radzeniu sobie z tym stanem

- spotkasz innych „nieśmiałych”

 

Warsztat poprowadzi Dominika Wernio - absolwentka psychologii klinicznej i osobowości UKSW w Warszawie. Ukończyła kurs psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej, a także kurs mediacji zgodny ze standardami szkolenia Ministerstwa Sprawiedliwości. Doświadczenie zdobywała w Poradni Psychosomatycznej, Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Psychiatrycznej Izbie Przyjęć oraz w gabinecie prywatnym. Od kilku lat zajmuje się psychoterapią osób dorosłych, poradnictwem dla rodziców, psychoterapeutyczną pomocą okołoporodową oraz psychoedukacją dorosłych i młodzieży. Pracuje w nurcie psychodynamicznym pod stałą superwizją. W Fundacji INIGO prowadzi konsultacje psychologiczne, poradnictwo psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Warsztaty odbędą się w sobotę 04.03.2017 r. w godz. 10:00-17.00 w siedzibie Fundacji INIGO, Warszawa ul. Rakowiecka 61. 

 

KOSZT

150 zł za spotkanie, płatne przelewem do dnia 20.02.2017 r. na konto fundacji z dopiskiem: „nieśmiałość”

Konto bankowe: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001. 

W cenę warsztatu nie jest wliczone wyżywienie.

[zwrot dokonanej opłaty jest możliwy jeżeli sekretariat fundacji zostanie poinformowany o rezygnacji najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później - opłata nie będzie zwracana]

 

ZAPISY

Sekretariat fundacji INIGO - tel. 797 002 584 / pn. – pt. w godz. 16.00 – 19.00.

Liczba miejsc ograniczona - potwierdzeniem udziału w warsztacie będzie dokonanie opłaty za warsztat przelewem na konto fundacji.

Pomoc psychologiczna i duchowa