Logo Inigo Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej

AsertywnoscMasz za sobą warsztat(y) asertywności, lecz wciąż czujesz niedosyt? Przeczytałeś/aś wszystkie książki na ten temat i chcesz doświadczyć więcej? A może chcesz sprawdzić, jak możesz jeszcze rozwijać asertywną postawę i umiejętności związane z dbaniem o siebie? Jeśli chcesz więcej rozwoju w temacie asertywności to zapraszamy na poniedziałkowe spotkania w Fundacji INIGO!

Termin: poniedziałki (03.04 i 24.04) w godzinach 20:15-22:00 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy Cię na warsztat jeśli wiesz, jak odmawiać i jak prosić, ale wciąż czujesz przed tym opór lub jeśli wciąż czujesz, że pozwalasz przekraczać swoje granice albo… że to Ty przekraczasz granice innych osób. Przyjdź również wtedy, gdy stwierdzisz, że wcale nie wyrażasz emocji trudnych (np. złości) lub przyjemnych (np. wdzięczności) albo masz wrażenie, że wyrażasz je „za bardzo”.

 Podczas spotkań będziesz mieć okazję:

  • odświeżyć swoja wiedzę na temat zachowań asertywnych,
  • poćwiczyć umiejętności, które są dla Ciebie wyzwaniem,
  • podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami i uczestniczkami
  • otrzymać inspirację!

Spotkania przeznaczone są dla osób, które uczestniczyły już wcześniej w warsztatach z zakresu asertywności lub dobrze znają literaturę z tego tematu (minimum „Stanowczo, łagodnie, bez lęku” Marii Król-Fijewskiej).

Pracujemy metodą warsztatową, przygotuj się wiec nie tylko na garść wiedzy, lecz również na wiele ćwiczeń praktycznych: indywidualnych, w parach, grupach oraz na forum. Stawiamy na doświadczanie, eksperymentowanie i dzielenie się spostrzeżeniami. Będą też prace domowe! ;-)

 

TEMATY POSZCZEGÓLNYCH SPOTKAŃ:

Powiedz siebie innym - jak mówić o sobie? (03.04.)

Jak wyrażać emocje? Zarówno przyjemne jak i nieprzyjemne. W sposób, który ułatwi Ci funkcjonowanie w społeczeństwie. (24.04.)

 

Warsztaty poprowadzą: 

Ilona Przeciszewska - ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, kurs trenera rozwoju osobistego oraz Szkołę Coachingu Chrześcijańskiego w ramach Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Od kilku lat zajmuje się prowadzeniem warsztatów rozwoju osobistego oraz prowadzeniem sesji coachingowych. Pracuje w Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej INIGO, Stowarzyszeniu Coachów PRIZM, w teatrze tańca oraz wraz z mężem prowadzi działalność fizjoterapeutyczno-coachingową.

Dominika Pruszczak - ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA oraz Szkołę Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie. Akredytowana coach Izby Coachingu. Od kilku lat zajmuje się prowadzeniem warsztatów rozwoju osobistego oraz prowadzeniem sesji coachingowych. Pracuje w Stowarzyszeniu Coachów PRIZM oraz prowadzi własną działalność szkoleniowo-coachingową Machina Rozwoju.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Spotkania odbędą się w siedzibie Fundacji INIGO, Warszawa ul. Rakowiecka 61 w poniedziałki (03.04 i 24.04) w godzinach 20:15-22:00. Dwa spotkanie już się odbyły jednak dalej możesz się zapisać - każde spotkanie ma odrębny temat, więc można dołączyć na każdym etapie. Istnieje możliwość zapisania się na 2 spotkania (koszt 80 zł) lub na pojedyncze spotkanie (koszt 45 zł).

Opłat prosimy dokonywać przelewem przed każdym spotkaniem (minimum 2 dni wcześniej) na konto fundacji z dopiskiem: „asertywność”. Konto bankowe: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001. [zwrot dokonanej opłaty jest możliwy jeżeli sekretariat fundacji zostanie poinformowany o rezygnacji najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później - opłata nie będzie zwracana].

 

ZAPISY

Sekretariat fundacji INIGO - tel. 797 002 584 / pn. – pt. w godz. 16.00 – 19.00.

Liczba miejsc ograniczona - potwierdzeniem udziału w warsztacie będzie dokonanie opłaty za warsztat przelewem na konto fundacji.

Pomoc psychologiczna i duchowa