Logo Inigo Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej

drabinaGrupy Balinta są przestrzenią dla wspólnego poszukiwania sposobów radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w obszarach związanych z pomaganiem innym. Zapraszamy osoby zajmujące się pomaganiem i towarzyszeniem innym w formacji, rozwoju duchowym - dla animatorów, liderów wspólnot i grup parafialnych.

Zapisy i ustalanie terminów spotkań bezpośrednio u osoby prowadzącej

Lista uczestników jest otwarta. Zapraszamy do zapisów!

 

 

 

Fundacja INIGO zaprasza na Trening Grupowy dla osób zajmujących się pomaganiem i towarzyszeniem innym w formacji, rozwoju duchowym; dla animatorów, liderów wspólnot i grup parafialnych.

Spotkania te są bezpieczną formą dzielenia się doświadczeniami w relacjach pomocowych. Stają się miejscem uczenia się umiejętności empatycznego słuchania, wyrażania własnych uczuć, otwartego mówienia o sytuacjach konfliktowych. Dają możliwość emocjonalnego odbarczenia i przez to prowadzą do jaśniejszego formułowania problemów, które pojawiają się w komunikacji. Spotkania te umożliwiają ćwiczenie się w wieloaspektowym rozumieniu tego, co mówi osoba korzystająca z pomocy, czego oczekuje i czego potrzebuje.

Grupy Balinta są też pomocą w pokonywaniu i zapobieganiu zjawiska wypalenia.

 

INFORMACJE O OSOBIE PROWADZĄCEJ:

Dorota Przygrodzka - lekarz specjalista psychiatra, certyfikowany psychoterapeuta PTP, ukończyła m.in. Prymasowski Instytut Życia Wewnętrznego PWT w Warszawie. W Fundacji INIGO zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową osób konsekrowanych.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Spotkania odbywają się w siedzibie INIGO w soboty w godzinach 9.00 – 17.00.

Fundacja Pomocy Psychologicznej i Duchowej INIGO

ul. Rakowiecka 61

02-532 Warszawa

 

ZAPISY

Zapisy i ustalanie kolejnych terminów spotkań bezpośrednio u osoby prowadzącej:

Dorota Przygrodzka - Lider Grup Balinta

tel. 600 193 878

 

Pomoc psychologiczna i duchowa