Psychoterapia grupowa

25 Sie 2019 | Grupy

ul. Rakowiecka 61, Warszawa-Mokotów


Zapraszamy osoby, które chcą pokonać trudności w relacjach z innymi, zbudować poczucie własnej wartości, zaakceptować siebie, zwalczyć lęk ograniczający pełnię życia, zwiększyć świadomość swoich uczuć, nauczyć się radzić sobie z emocjami.

Psychoterapia grupowa to forma leczenia różnych konfliktów wewnętrznych, trudności emocjonalnych, adaptacyjnych i interpersonalnych, uwzględniająca interakcje między uczestnikami grupy. Generalnym celem funkcjonowania grupy są indywidualne zmiany funkcjonowania jej członków.

Zapraszamy osoby, ciepiące z powodu:

  • trudności w kontaktach z innymi,
  • smutku, żalu, złości, odrzucenia,
  • niskiego poczucia własnej wartości,
  • nieakceptacji siebie,
  • nieumiejętności rozpoznawania własnych uczuć,
  • lęku paraliżującego działanie

 

Prowadzące:

Agnieszka Nowosad – absolwentka wydziału teologicznego KUL, psychologicznego SWPS, Instytutu Studiów nad Rodziną UKSW, Studium Psychoterapii SPCh, instruktor Improwizacji Tańca, Ruchu i Symboliki Ciała. Odbyła staż w SPWSP w Radecznicy na oddziale ogólnopsychiatrycznym i w innych ośrodkach prowadzących psychoterapię grupową. Pracuje w Centrum Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie.

Monika Jarosławska – psycholog, absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Studium Życia Rodzinnego w Lublinie. Ukończyła Kurs Psychoterapii w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studia podyplomowe z Psychoonkologii w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z chorymi onkologicznie oraz ich rodzinami. Jest pracownikiem Oddziału Dziennego Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Osobowości SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście.

Grupa spotyka się 1 x w tygodniu po 2 godziny (w każdy wtorek). Grupa ma charakter otwarty, co oznacza, że można przyłączyć się do niej w dowolnym momencie.

Liczebność grupy: 8 -10 osób. 
Przyjęcie do grupy następuje po odbyciu konsultacji. Pierwsza z nich jest bezpłatna.

Koszt każdego dwugodzinnego spotkania: 70 zł.