Stale odczuwasz niepokój? Nieustannie czymś się martwisz? Masz w głowie natłok pędzących myśli? W swoim ciele czujesz nieprzyjemne, bolesne napięcia? Jesteś przemęczony, gdyż większość życiowej energii poświęcasz opanowaniu swoich emocji? Trudno ci je nazwać i rozumieć? Zazwyczaj nie wiesz skąd pochodzą? Zastanawiasz co może pomóc ci lepiej znosić niepokój w codziennych sytuacjach? Przyjdź na warsztat, aby lepiej poznać to, czego się obawiasz i jak sobie z tym poradzić.

 

Terminy: 03.03. 17.03. 31.03. (trzy wtorki co 2 tygodnie) 18:00-20:30 (z przerwą 15 minut)

Warsztat będzie prowadzony w procesie, a więc nie ma możliwości zapisania się na pojedyncze zajęcia.

 

Warsztat kierujemy do osób, które chcą efektywniej radzić sobie z lękiem w codziennych sytuacjach. Zastanowimy się nad tym czym jest lęk oraz jak jest on obecny w naszym ciele, myślach i zachowaniach. Będziesz mieć szansę na lepsze zrozumienie swoich obaw, a tym samym na zmniejszenie ich negatywnego wpływu na twoje funkcjonowanie w różnych obszarach życia. Warsztat będzie okazją do przejrzenia się prowadzonemu przez ciebie stylowi życia, bo być może zmiana pewnych nawyków pomoże ci w lepszym radzeniu sobie z lękiem.

 

Warsztat nie będzie o tym jak zlikwidować zmartwienia czy pokonać wszelkie obawy. Będziemy pracować nad tym, jak zachować dobre samopoczucie pomimo różnych niepokojów i trudności.

 

Spotkania będą prowadzone metodą warsztatową, przygotuj się wiec nie tylko na garść wiedzy, lecz również na wiele ćwiczeń praktycznych: indywidualnych, w parach, grupach oraz na forum z akcentem na doświadczanie, eksperymentowanie i dzielenie się spostrzeżeniami. Korzystać będziemy nie tylko z tradycyjnych metod komunikacji –  oprócz słowa towarzyszyć będą nam również techniki niewerbalne. Dla chętnych będą też prace domowe! 😉

 

ZAPISY

Sekretariat fundacji INIGO – tel. 797 002 584 / pn. – pt. w godz. 16.00 – 19.00 lub mailowo bezpośrednio u osoby prowadzącej [email protected]

Liczba miejsc ograniczona.

 

Koszt uczestnictwa:

195 zł (za 3 spotkania). Płatność przelewem na konto fundacji z dopiskiem: “lęk” najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem spotkania [zwrot dokonanej opłaty jest możliwy, jeżeli sekretariat fundacji zostanie poinformowany o rezygnacji najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później – opłata nie będzie zwracana].

 

Nr konta bankowego: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001

 

Spotkania poprowadzi:

Ilona Przeciszewska

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Kurs Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT, Trening Świadomości Ciała w oparciu o Laban Bartenieff Movement System, Szkołę Coachingu oraz Kurs Umiejętności Trenerskich na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2010 r. prowadzi coaching oraz szkolenia rozwoju osobistego. W ramach prowadzonych szkoleń wykorzystuje metody pracy z ciałem bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu zdobytym na scenie warszawskiego teatru tańca.