Jak radzić sobie z przeżywaniem straty? – warsztat online

Aplikacja Zoom

Cena: 95zł/dwa spotkania

02-06-2020 18:00

Jak radzić sobie z przeżywaniem straty?

 

Zastanawiasz się jak można pogodzić się ze stratą w swoim życiu? Nie wiesz od czego zacząć? Co mogłoby ci w tym pomóc? Nie umiesz nazwać uczuć jakie przeżywasz w związku z tym, że coś straciłeś?  Nieustanne powracanie do strat z przeszłości uniemożliwia ci funkcjonowanie w obecnej rzeczywistości? Zniechęca do rozwoju i podejmowania wyzwań? Chciałbyś podzielić z kimś odczuwany wewnętrzny ból? 

 

W trakcie warsztatu poruszymy temat doświadczania różnego rodzaju straty w naszym życiu. Będziemy rozmawiać o uczuciach i sposobach radzenia sobie z wewnętrznym cierpieniem, które strata może wywołać w naszym wnętrzu. Powiemy o tym dlaczego niektóre osoby lepiej radzą sobie z przeżywaniem straty, a inne mają z tym trudności. Warsztat będzie okazją do zatrzymania się, refleksji i odpowiedzi na ważne życiowe pytania.

 

Terminy: 2 oraz 9 czerwca 2020 r. (wtorki) w godzinach 18:00-20:00

Warsztat będzie prowadzony w procesie, a więc nie ma możliwości zapisania się na pojedyncze spotkanie.

 

ZAPISY

Mailowo bezpośrednio u osoby prowadzącej – [email protected]

  

Będziemy pracować w formie online za pomocą bezpłatnej aplikacji zoom (można zainstalować ją poprzez stronę zoom.us). Ponadto otrzymasz materiały z treścią omawianą w trakcie warsztatu.

 

Spotkania poprowadzi:

Ilona Przeciszewska

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Kurs Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT, Trening Świadomości Ciała oparty na Laban Bartenieff Movement System, Szkołę Coachingu oraz Kurs Umiejętności Trenerskich. Praktykę trenerską rozpoczęła w 2010 r. W ramach prowadzonych szkoleń wykorzystuje metody pracy z ciałem bazując na swoim wykształceniu oraz kilkunastoletnim doświadczeniu zdobytym na scenie warszawskiego teatru tańca.

 

KOSZT

Koszt uczestnictwa wynosi 95 zł. Płatność przelewem na konto fundacji z dopiskiem: „strata” najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem spotkania [zwrot dokonanej opłaty jest możliwy, jeżeli rezygnacja nastąpi najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później – opłata nie będzie zwracana]. Nr konta bankowego: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001.