Jak się rozluźnić? – warsztat online

Aplikacja Zoom

Cena: 95zł/2 spotkania

18-05-2020 18:00

Odczuwasz dyskomfort w mięśniach i stawach nasilający się w stresujących sytuacjach? Jesteś zmuszony do przyjmowania długotrwałej, statycznej pozycji w ciągu dnia? Nie masz czasu na chwilę ruchowej aktywności? Czujesz ciągłe zmęczenie i brak życiowych sił? Towarzyszy Ci niepokój? Zależy ci na odstresowaniu się i relaksie? Pragniesz ulżyć swojemu ciału? A może chcesz dać sobie chwilę przyjemnego czasu?

 

Zapraszam na relaksacyjne warsztaty, na których będziesz mieć okazję poznać różne metody rozluźniania swojego ciała. Poznane w trakcie spotkania techniki będziesz mógł stosować w swojej codzienności. Nauczysz się i doświadczysz tego, że możesz zminimalizować napięcie w swoim ciele i uwolnić się od trzymającej je zbroi. Spotkania będą czasem rozluźnienia się i relaksu, odpoczynku oraz odzyskania życiowej energii. To właśnie w ciele możesz odkryć w sobie to, co prawdziwe, a tym samym dające życie.

 

Terminy: 18 oraz 25 maja 2020 r. (poniedziałki) w godzinach 18:00-20:00

Warszat będzie prowadzony w procesie, a więc nie ma możliwości zapisania się na pojedyncze spotkanie.

 

ZAPISY

Mailowo bezpośrednio u osoby prowadzącej – [email protected]

 

Będziemy pracować w formie online za pomocą bezpłatnej aplikacji zoom (można zainstalować ją poprzez stronę zoom.us). Ponadto otrzymasz materiały z treścią omawianą w trakcie warsztatu. Uczestnicząc w warsztacie miej na sobie wygodny i luźny strój. Przygotuj sobie matę lub koc.

 

 

Spotkania poprowadzi:

Ilona Przeciszewska

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Kurs Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT, Trening Świadomości Ciała oparty na Laban Bartenieff Movement System, Szkołę Coachingu oraz Kurs Umiejętności Trenerskich. Praktykę trenerską rozpoczęła w 2010 r. W ramach prowadzonych szkoleń wykorzystuje metody pracy z ciałem bazując na swoim wykształceniu oraz kilkunastoletnim doświadczeniu zdobytym na scenie warszawskiego teatru tańca.

 

 

KOSZT

Koszt uczestnictwa wynosi 95 zł. Płatność przelewem na konto fundacji z dopiskiem: „relaks” najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem spotkania [zwrot dokonanej opłaty jest możliwy, jeżeli rezygnacja nastąpi najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później – opłata nie będzie zwracana]. Nr konta bankowego: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001.