Jaką kobietą jesteś? – cykl rozwojowych spotkań online dla kobiet

Aplikacja Zoom

Cena: 190zł/cykl

16-06-2020 18:00

Chcesz zobaczyć jaką kobietą jesteś i jaką pragniesz być? Zobaczyć jak inne kobiety rozumieją swoją kobiecość? Chcesz bardziej siebie poznać? Zbliżyć się do swoich uczuć? Coś w sobie zmienić? Masz dosyć stania w nieokreślonym miejscu? Pragniesz się zainspirować do zmiany? Zdobyć nową perspektywę? Otrzymać impuls do czegoś nowego? Zmęczyłaś się codzienną rutyną? Czegoś pragniesz, ale nie wiesz o czym marzysz? Chciałabyś dokonać pewnej rewizji swojego życia? Być może przedwakacyjny czas jest dobrym momentem, aby się chwilę zatrzymać i pomyśleć o tym, jak chcesz przeżywać swoje życie. Zapraszamy wszystkie kobiety na cykl 4 rozwojowych spotkań dla kobiet.

 

Terminy: 16, 23, 30 czerwca oraz 7 lipca (wtorki) w godzinach 18:00-20:00 [przerwa 10 min]

Cykl spotkań będzie prowadzony w procesie, a więc nie ma możliwości zapisania się na pojedyncze spotkanie.

 

W trakcie spotkań skoncentrujemy się na rozwoju umiejętności, które pomogą ci realizować w życiu to czego pragniesz. Spotkania będą okazją do rozpoznania swoich marzeń, wartości oraz celów jakie pragniesz osiągnąć. Będziesz mogła się dowiedzieć jak możesz realizować to, czego chcesz pomimo różnych ograniczeń. Jak zmienić tzw. słomiany zapał w realną motywację do działania. Być może zobaczysz to, co nie pozwala ci realizować własnych pragnień. Będziemy przyglądać się własnym atutom, ale również będziesz mogła dokonać analizy swoich słabości. Pomyślimy o tym, jak możesz wykorzystywać jedne i drugie w drodze do satysfakcjonującego życia.

 

Będziemy korzystać z metody warsztatowej, przygotuj się wiec nie tylko na garść wiedzy, lecz również na wiele ćwiczeń praktycznych: indywidualnych oraz na forum. Stawiamy na doświadczanie, eksperymentowanie i dzielenie się spostrzeżeniami. Korzystać będziemy nie tylko z tradycyjnych metod werbalnych oprócz słowa towarzyszyć będzie nam również rysunek oraz ruch. Dla chętnych będą też prace domowe! 😉

 

ZAPISY – mailowo bezpośrednio u osoby prowadzącej – [email protected]

 

Będziemy pracować w formie online za pomocą bezpłatnej aplikacji zoom (można zainstalować ją poprzez stronę zoom.us). Ponadto otrzymasz materiały z treścią omawianą w trakcie warsztatu.

 

Spotkania poprowadzi – Ilona Przeciszewska

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Kurs Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT, Trening Świadomości Ciała oparty na Laban Bartenieff Movement System, Szkołę Coachingu oraz Kurs Umiejętności Trenerskich. Praktykę trenerską rozpoczęła w 2010 r. W ramach prowadzonych szkoleń wykorzystuje metody pracy z ciałem bazując na swoim wykształceniu oraz kilkunastoletnim doświadczeniu zdobytym na scenie warszawskiego teatru tańca.

 

KOSZT uczestnictwa wynosi 190 zł. Płatność przelewem na konto fundacji z dopiskiem: „kobiecość” najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem spotkania [zwrot dokonanej opłaty jest możliwy, jeżeli rezygnacja nastąpi najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później – opłata nie będzie zwracana]. Nr konta bankowego: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001.