Zajęcia są przeznaczone dla osób, które pragną uwolnić się od stałego napięcia w ciele i zmęczenia. Spotkania są okazją do rozluźnienia się i relaksu, odpoczynku oraz odzyskania życiowej energii. Być może uda ci się bardziej polubić swoje ciało, doświadczyć bycia z nim w bardziej przyjaznej więzi oraz przywrócić zagubione połączenia ciało-umysł. Metodą pracy jest swobodny ruch.

 

Termin zajęć: każdy czwartek w godzinach 18:00-19:00.
Zajęcia odbywają się w siedzibie Fundacji INIGO z zachowaniem procedur bezpieczeństwa lub online

 

W trakcie zajęć koncentrujemy się na tym, co mówi nam nasze ciało, jak możemy go słuchać i korzystać z jego mądrości. W codziennym funkcjonowaniu zazwyczaj jesteśmy skoncentrowani na tym, co zewnętrzne, a przez to mniej zwracamy uwagę na odczucia płynące z naszego ciała lub całkowicie je ignorujemy. Spotkania są szansą na odwrócenie tej sytuacji. Nie warto czekać do momentu, w którym ciało rozpaczliwie „upomina się” o twoją uwagę i troskę, co może być przez ciebie odczuwane jako napięcie, dyskomfort, ból czy objaw jakiejś choroby.

Nawiązanie kontaktu ze swoim ciałem może otworzyć przestrzeń na poznawanie samego siebie, co nie może w pełni zaistnieć, jeżeli pozostajemy w oderwaniu od swojego ciała. Jest ono bowiem integralną częścią tego kim jesteśmy. To właśnie w ciele możesz odkryć w sobie to, co prawdziwe, a tym samym dające życie.

Zajęcia mają kameralny charakter – grupa może liczyć maksymalnie 7 osób. Możesz uczęszczać równolegle na zajęcia ruchowe „luźne plecy” odbywające się o wcześniejszej godzinie, co czwartek o 17:30.

Zadbaj o siebie i ubierz na zajęcia wygodny i luźny strój!

 

ZAPISY
mailowo bezpośrednio u osoby prowadzącej [email protected]
Liczba miejsc ograniczona.

 

Koszt uczestnictwa:
– abonament miesięczny – 99 zł (pakiet 4 czwartkowych zajęć). Płatność z góry na początku miesiąca przelewem na konto fundacji z dopiskiem “ciało”. W przypadku korzystania z kolejnych czwartkowych zajęć – opłata miesięczna za drugie zajęcia będzie wynosić 80 zł.
– koszt pojedynczych zajęć – 39 zł. Płatność gotówką na miejscu lub przelewem na konto fundacji z dopiskiem “ciało”.

Nr konta bankowego fundacji INIGO: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001

 

Spotkania prowadzi:
Ilona Przeciszewska
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej, Szkołę Ćwiczeń Rozciągająco-Wzmacniających na Matach (w stopniu rozszerzonym I i II stopień), Kurs Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT, Trening Świadomości Ciała, Szkołę Coachingu Chrześcijańskiego w ramach Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich oraz Kurs Umiejętności Trenerskich na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje z ciałem bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu zdobytym na scenie warszawskiego teatru tańca.

 

Możesz poczytać o tym, co napisałam o ciele na portalu Aleteia:
1.https://pl.aleteia.org/2019/08/28/jak-obudzic-w-sobie-zycie/
2.https://pl.aleteia.org/…/odpoczynek-to-dzis-prawdziwa…/
3.https://pl.aleteia.org/…/wiesz-ze-twoje-cialo-mowi…/
4.https://pl.aleteia.org/…/kim-jestes-dla-swojego-ciala…/
5.https://pl.aleteia.org/…/odchudzanie-wyraz-milosci-czy…/
6.https://pl.aleteia.org/…/zaopiekuj-sie-swoim-cialem…/
7.https://pl.aleteia.org/2017/01/07/czy-potrafisz-tanczyc/