ZAJĘCIA RUCHOWE “LUŹNE PLECY” – online

Aplikacja Zoom

Cena: 39zł/jedne zajęcia

06-02-2020 17:30

Odczuwasz napięciowy ból w plecach nasilający się w stresujących sytuacjach? W swojej pracy jesteś zmuszony do przyjmowania długotrwałej, statycznej pozycji siedzącej? W codzienności masz mało czasu na odpowiednią ilość aktywności ruchowej? Próbowałeś/aś zacząć ćwiczyć, ale wybrane sposoby nie pomagały ci zmniejszyć bólu w plecach? Nie masz siły na ćwiczenia wymagające sporo siły i dobrej kondycji? Chcesz nauczyć się ćwiczyć w taki sposób, aby ból w plecach nie powracał i mógł się zmniejszać? Pragniesz ulżyć swojemu kręgosłupowi? Zależy ci na odstresowaniu i relaksie? A może pod koniec tygodnia chcesz dać sobie chwilę przyjemnego czasu?

Zapraszamy na zajęcia ruchowe „luźne plecy”. Są to spokojne ćwiczenia na matach, rozciągająco-wzmacniające twoje plecy. Będziesz mógł/mogła pozbyć się zlokalizowanej tam „zbroi” wywołującej nieprzyjemny ból lub dyskomfort. Pracujemy również nad świadomością ciała w okolicach kręgosłupa, aby móc się przekonać w jaki sposób może to być pomocne w zmniejszeniu doznawanych dolegliwości bólowych.

Termin zajęć: każdy czwartek w godzinach 17:30-18:25
[obecnie prowadzimy zajęcia w wersji on-line poprzez aplikację zoom]

Zajęcia są przeznaczone dla osób, które odczuwają napięciowy, przeciążeniowy ból w plecach powstały w wyniku stresu lub braku aktywności ruchowej. Spotkania nie mają celu rehabilitacyjnego.

Zapewniamy kameralny charakter zajęć – grupa może liczyć maksymalnie 7 osób. Dobrym uzupełnieniem zajęć będą kolejne czwartkowe spotkania z ruchem pt. „Spotkaj siebie w ciele – odstresowujące zajęcia metodą swobodnego ruchu” o 18:30. Możesz uczęszczać na oba rodzaje zajęć.

Zadbaj o siebie i ubierz na zajęcia wygodny i luźny strój!

ZAPISY
mailowo bezpośrednio u osoby prowadzącej [email protected]
Liczba miejsc ograniczona.

Koszt uczestnictwa:
– abonament miesięczny – 99 zł (pakiet 4 czwartkowych zajęć). Płatność z góry na początku miesiąca przelewem na konto fundacji z dopiskiem “luźne plecy”. W przypadku korzystania z kolejnych czwartkowych zajęć – opłata miesięczna za drugie zajęcia będzie wynosić 80 zł.
– koszt pojedynczych zajęć – 39 zł. Płatność gotówką na miejscu lub przelewem na konto fundacji z dopiskiem “luźne plecy”.

Nr konta bankowego: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001

Spotkania prowadzi:
Ilona Przeciszewska
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej, Szkołę Ćwiczeń Rozciągająco-Wzmacniających na Matach (w stopniu rozszerzonym I i II stopień), Kurs Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT, Trening Świadomości Ciała w oparciu Laban Bartenieff Movement System, Szkołę Coachingu oraz Kurs Umiejętności Trenerskich. Pracuje z ciałem bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu zdobytym na scenie warszawskiego teatru tańca.

Możesz poczytać o tym, co napisałam o ciele na portalu Aleteia:
1.https://pl.aleteia.org/2019/08/28/jak-obudzic-w-sobie-zycie/
2.https://pl.aleteia.org/2019/11/30/odpoczynek-to-dzis-prawdziwa-sztuka-umiesz-to-robic/
3.https://pl.aleteia.org/2019/07/19/wiesz-ze-twoje-cialo-mowi-potrzebujemy-go-sluchac-aby-zyc/
4.https://pl.aleteia.org/2019/06/28/kim-jestes-dla-swojego-ciala-widzisz-w-nim-tylko-defekty/
5.https://pl.aleteia.org/2019/05/10/odchudzanie-wyraz-milosci-czy-autoagresji/
6.https://pl.aleteia.org/2018/02/03/zaopiekuj-sie-swoim-cialem-ono-cie-potrzebuje/
7.https://pl.aleteia.org/2017/01/07/czy-potrafisz-tanczyc/