Odczuwasz ciągłe zmęczenie? Nic Ci się nie chce? Jesteś zniechęcony i zrezygnowany? To co dotychczas było dla Ciebie istotne przestaje mieć znaczenie? Trudno jest Ci nazwać swój stan? Szybko się poddajesz? Nie łatwo podjąć Ci zaplanowane działanie? Zmobilizować się do wysiłku? Zauważasz, że brakuje Ci cierpliwości? Masz poczucie, że codzienne sprawy Cię przerastają?

 

Terminy: 1 i 8 grudnia 2020 r. (wtorki) w godzinach 17:30-19:30 (z przerwą 10 min)

W trakcie dwóch wtorkowych spotkań porozmawiamy o tym jak odnaleźć w sobie wewnętrzna siłę.  Pomyślimy o tym co może zasilić Twoje wnętrze,  a co Cię wypala i jak możesz to zmienić. Warsztat będzie okazją do zwrócenia się w stronę życia korzystając z obecności i wsparcia innych członków grupy.

 

ZAPISY – mailowo bezpośrednio u osoby prowadzącej – [email protected]

 

Cykl spotkań będzie prowadzony w procesie, a więc nie ma możliwości zapisania się na pojedyncze spotkanie.

 

Będziemy pracować w formie online za pomocą bezpłatnej aplikacji zoom (można zainstalować ją poprzez stronę zoom.us). Ponadto otrzymasz materiały z treścią omawianą w trakcie warsztatu.

 

Spotkania poprowadzi – Ilona Przeciszewska – Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie w trakcie szkolenia z zakresu psychoterapii. Ponadto ukończyła Kurs Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT, Trening Świadomości Ciała oparty na Laban Bartenieff Movement System, Szkołę Coachingu oraz Kurs Umiejętności Trenerskich. Praktykę trenerską rozpoczęła w 2010 r. W ramach prowadzonych szkoleń wykorzystuje metody pracy z ciałem bazując na swoim wykształceniu oraz kilkunastoletnim doświadczeniu zdobytym na scenie warszawskiego teatru tańca.

 

KOSZT uczestnictwa wynosi 130 zł. Płatność przelewem na konto fundacji z dopiskiem: „marazm” najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem spotkania [zwrot dokonanej opłaty jest możliwy, jeżeli rezygnacja nastąpi najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później – opłata nie będzie zwracana]. Nr konta bankowego: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001.