Noworoczny czas sprzyja refleksji nad własnym życiem. Możemy zadawać sobie pytanie co przyniesie najbliższy rok i zastanawiać się nad tym czy uda nam się zrealizować własne marzenia, być może już zapomniane lub odłożone na tzw. lepsze czasy. One jednak mogą nigdy nie nadejść, jeśli nie zajrzymy do swojego serca, aby móc przyjrzeć się temu co może nam pomóc, a co zdecydowanie przeszkadza spełnianiu naszych pragnień.

Przedłużająca się w nieskończoność pandemia mogła poważnie zachwiać naszą wiarę w to, że najbliższy rok może przynieść ze sobą bardziej pozytywne doświadczenia. Mniej lub bardziej świadomie żyjemy w poczuciu zagrożenia naszego zdrowia i życia, wciąż mierzymy się z koniecznością społecznej izolacji, a nasze obawy mogą nasilać się pod wpływem wrogich nastrojów w społeczeństwie czy groźby gospodarczego kryzysu.

Warsztaty „Pozwól Powrócić Nadziei” będą próbą zbliżenia się do tego wszystkiego co przeżywamy w swoim sercu. Będą chwilą zatrzymania, refleksji nad tym co utracone, a co może zostać odzyskane. Być może odnajdziesz w sobie spokój, wiarę we własne możliwości oraz ufność wobec siebie i innych. Czy od jakiegoś czasu zaufanie kojarzy Ci się raczej z naiwnością?

Przyjdź na warsztaty jeśli:

  • pragniesz wzbudzić w sobie nadzieję, że realizacja Twojego marzenia jest możliwa
  • chcesz pokonać zniechęcenie czy rezygnację
  • martwisz się ciągłym zmęczeniem i tym, że nic Ci się nie chce
  • zauważasz, że to co dotychczas było dla Ciebie istotne przestaje mieć znaczenie
  • trudno jest Ci nazwać aktualny, nieprzyjemny stan swojego serca
  • brakuje Ci cierpliwości i szybko się poddajesz
  • nie łatwo podjąć Ci zaplanowane działanie i zmobilizować się do wysiłku
  • masz poczucie, że codzienne sprawy Cię przerastają

 

Terminy: 10, 17 oraz 24 luty 2021 r. (środy) w godzinach 17:30-19:30 (z przerwą 10 min)

W trakcie trzech środowych spotkań porozmawiamy o tym jak odnaleźć w sobie wewnętrzna siłę.  Pomyślimy o tym, co może zasilić Twoje wnętrze,  a co Cię wypala i jak możesz to zmienić. Warsztat będzie okazją do zwrócenia się w stronę życia korzystając z obecności i wsparcia innych członków grupy.

 

ZAPISY – mailowo bezpośrednio u osoby prowadzącej – [email protected]

Cykl spotkań będzie prowadzony w procesie, a więc nie ma możliwości zapisania się na pojedyncze spotkanie. Będziemy pracować w formie online za pomocą bezpłatnej aplikacji zoom (można zainstalować ją poprzez stronę zoom.us). Ponadto otrzymasz materiały z treścią omawianą w trakcie warsztatu.

 

Spotkania poprowadzi – Ilona Przeciszewska – Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie w trakcie szkolenia z zakresu psychoterapii. Ponadto ukończyła Kurs Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT, Trening Świadomości Ciała oparty na Laban Bartenieff Movement System, Szkołę Coachingu oraz Kurs Umiejętności Trenerskich. Praktykę trenerską rozpoczęła w 2010 r. W ramach prowadzonych szkoleń wykorzystuje metody pracy z ciałem bazując na swoim wykształceniu oraz kilkunastoletnim doświadczeniu zdobytym na scenie warszawskiego teatru tańca.

 

KOSZT uczestnictwa wynosi 195 zł. Płatność przelewem na konto fundacji z dopiskiem: „nadzieja” najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem spotkania [zwrot dokonanej opłaty jest możliwy, jeżeli rezygnacja nastąpi najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później – opłata nie będzie zwracana]. Nr konta bankowego: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001.