Masz dosyć ciągłych obaw, że coś ci się nie uda? Boisz się opinii innych osób? Nie potrafisz sobie zaufać? Nie wierzysz we własne możliwości? Uważasz, że nic nie robisz dobrze? Często się obwiniasz? Nie pozwalasz sobie na błędy? Karcisz się za każdą pomyłkę? Uważasz, że ludzie nie mają powodów, żeby cię polubić? Uważasz, że musisz ukrywać to kim naprawdę jesteś? Boisz się odrzucenia w przypadku ujawnienia swoich słabych stron? Być może warsztat pt. „Jak budować swoją pewność siebie?” będzie dobrą okazją do zmiany nieprzyjemnego stanu nieustającej niepewności.

Terminy: 13, 20 i 27 kwietnia 2021 r. (wtorki) w godzinach 17:30-19:30 (z przerwą 10 min)

W ramach trzech wtorkowych spotkań będziemy rozmawiać o wewnętrznych i zewnętrznych sposobach wzmacniania swojej pewności siebie oraz zastanowimy się nad tym, co może nam ją odbierać. Będziemy starali się znaleźć odpowiedź na to, co utrudnia ci akceptację samego siebie i nie pozwala uwierzyć w swoją wartość. Poznasz metody osiągania większej wolności i samostanowienia. Dowiesz się jak możesz być dla siebie wsparciem i wyjść z roli surowego władcy opanowującego twoje wnętrze.

 

Będziemy pracować w formie online za pomocą bezpłatnej aplikacji zoom (można zainstalować ją poprzez stronę zoom.us). Ponadto otrzymasz materiały z treścią omawianą w trakcie warsztatu.

 

ZAPISY mailowo bezpośrednio u osoby prowadzącej [email protected]

Spotkania poprowadzi – Ilona Przeciszewska – Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie w trakcie szkolenia z zakresu psychoterapii. Ponadto ukończyła Kurs Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT, Trening Świadomości Ciała oparty na Laban Bartenieff Movement System, Szkołę Coachingu oraz Kurs Umiejętności Trenerskich. Praktykę trenerską rozpoczęła w 2010 r. W ramach prowadzonych szkoleń wykorzystuje metody pracy z ciałem bazując na swoim wykształceniu oraz kilkunastoletnim doświadczeniu zdobytym na scenie warszawskiego teatru tańca.

KOSZT
Całościowy koszt uczestnictwa 195 zł (3 spotkania).
Płatność przelewem na konto fundacji z dopiskiem: „pewność siebie” najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem spotkania [zwrot dokonanej opłaty jest możliwy, jeżeli sekretariat fundacji zostanie poinformowany o rezygnacji najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później – opłata nie będzie zwracana].

Nr konta bankowego: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001.