Żyjesz w kieracie niekończących się obowiązków? Ciągle się spieszysz? Nie jesteś w stanie odpoczywać i pozwolić sobie nawet na drobne przyjemności? Męczą Cię myśli o tym, że coś Ci się nie uda? Nie podejmujesz wyzwań w obawie przed niepowodzeniem? Trudno zaakceptować Ci popełnione błędy? Dręczy Cię poczucie winy? Czujesz nieustanną presję czasu? Poczucie satysfakcji jest Ci obce? Nigdy nie jesteś z siebie zadowolony? Nie potrafisz cieszyć się z własnych osiągnięć? Zawsze wydaje Ci się, że coś mogłeś zrobić lepiej? Zasypiasz z prześladowczą myślą o tym, że tak mało dziś zrobiłeś? Notoryczne pretensje do samego siebie sprawiają, że czujesz się wypalony? A może już odpuściłeś wszelkie działania i tkwisz w poczuciu beznadziejności i niemocy? Z zazdrością patrzysz na sukcesy innych wierząc, że nic w życiu nie osiągniesz?

 

Tymczasem możesz spróbować wyjść z sideł bezwzględnych wymagań. Zajmiemy się tym już w czerwcowe wtorki. Zapraszam na warsztat pt. Pułapka Perfekcjonizmu – Jak się z niej wydostać?

 

Terminy: 08, 15 i 22 czerwca 2021 r. (wtorki) w godzinach 17:30-19:30 (z przerwą 5-10 min)

 

W ramach trzech wtorkowych spotkań będziemy zastanawiać się nad tym, czym jest obecny w nas perfekcjonizm, skąd pochodzi i jakie ma skutki dla naszego życia. Porozmawiamy o tym jak możemy zmiękczać surową część naszej osobowości tak, aby stała się ona strażnikiem naszych wartości, a nie bezwzględnym dyktatorem całkowicie zawłaszczającym nasze życie. W trakcie warsztatu powiemy o tym jak odzyskać bardziej miłosną część samego siebie.

 

Będziemy pracować w formie online za pomocą bezpłatnej aplikacji zoom (można zainstalować ją poprzez stronę zoom.us). Ponadto otrzymasz materiały z treścią omawianą w trakcie warsztatu.

 

ZAPISY mailowo bezpośrednio u osoby prowadzącej [email protected]

 

Spotkania poprowadzi – Ilona Przeciszewska – Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie w trakcie szkolenia z zakresu psychoterapii. Ponadto ukończyła Kurs Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT, Trening Świadomości Ciała oparty na Laban Bartenieff Movement System, Szkołę Coachingu oraz Kurs Umiejętności Trenerskich. Praktykę trenerską rozpoczęła w 2010 r. W ramach prowadzonych szkoleń wykorzystuje metody pracy z ciałem bazując na swoim wykształceniu oraz kilkunastoletnim doświadczeniu zdobytym na scenie warszawskiego teatru tańca.

 

KOSZT
Całościowy koszt uczestnictwa 195 zł (3 spotkania).
Płatność przelewem na konto fundacji z dopiskiem: „perfekcjonizm” najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem spotkania [zwrot dokonanej opłaty jest możliwy, jeżeli sekretariat fundacji zostanie poinformowany o rezygnacji najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później – opłata nie będzie zwracana].

Nr konta bankowego: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001.