SEKSUALNOŚĆ – JAK JĄ ZROZUMIEĆ? WARSZTAT ONLINE

 

To nie będą warsztaty o seksie. Będziemy zastanawiać się nad tym czym jest seksualność, która zrównana ze współżyciem pozostaje w nas niezauważona i zaniedbana.

 

Możemy obawiać się naszej seksualnej natury. Nierzadko do tego stopnia, że całkowicie ją wypieramy lub zaprzeczamy własnym seksualnym impulsom. Z drugiej strony możemy mieć trudności w zrozumieniu ich „szaleństwa” i nie wiedzieć jak możemy je opanować, aby móc wybierać to jak chcemy je realizować.

 

Mamy różne przekonania wokół przeżywania własnej seksualności. O niektórych z nich wiemy, świadomie się z nimi identyfikując. Pozostałe znajdują się w ukryciu. W pokładach psychicznej nieświadomej strefy. Być może uda Ci się dotrzeć do niektórych nieświadomych myśli?

 

W trakcie spotkania powiemy o tym jak seksualność jest obecna w naszym ciele i psychice, jak się w nas rozwijała i jak możemy ją rozwijać w obecnym momencie naszego życia. Być może właśnie teraz jest chwila na to, aby robić to w bardziej świadomy i twórczy sposób.

 

Czy kiedyś myślałeś o tym, że już niemowlę jest istotą seksualną? Seksualność towarzyszy nam przez całe życie aż do późnej starości. Tak więc na warsztat zapraszam osoby w różnym wieku. Dopuszczam możliwość udziału osoby niepełnoletnie powyżej 15 roku życia za pisemną zgodą opiekunów, którą należy przesłać wraz z zapisaniem się na spotkanie.

 

Termin: 20 listopad 2021 r. (sobota) w godzinach 10:00-13:00 (z przerwą 15 min)

 Będziemy pracować w formie online za pomocą bezpłatnej aplikacji zoom (można zainstalować ją poprzez stronę zoom.us). Ponadto otrzymasz materiały z treścią omawianą w trakcie warsztatu.

 

ZAPISY mailowo bezpośrednio u osoby prowadzącej [email protected]

Spotkanie poprowadzi – Ilona Przeciszewska – https://inigo.org.pl/zespol/ilona-przeciszewska/

KOSZT
Całościowy koszt uczestnictwa 120 zł.
Płatność przelewem na konto fundacji z dopiskiem „seksualność” najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem spotkania [zwrot dokonanej opłaty jest możliwy, jeżeli sekretariat fundacji zostanie poinformowany o rezygnacji najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później – opłata nie będzie zwracana].

Nr konta bankowego: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001.