JAK RADZIĆ SOBIE Z LĘKIEM W CODZIENNYCH SYTUACJACH? WARSZTAT ONLINE

 

Stale odczuwasz niepokój? Nieustannie czymś się martwisz? Masz w głowie natłok pędzących myśli? W swoim ciele czujesz nieprzyjemne napięcie? Jesteś przemęczony, gdyż większość życiowej energii poświęcasz opanowaniu swojego lęku? Zastanawiasz co może pomóc ci lepiej znosić niepokój w codziennych sytuacjach? Przyjdź na warsztat, aby lepiej poznać to, czego się obawiasz i jak sobie z tym poradzić.

 

Warsztat kierujemy do osób, które chcą efektywniej radzić sobie z lękiem w codziennych sytuacjach. Zastanowimy się nad tym czym jest lęk oraz jak jest on obecny w naszym ciele, myślach i zachowaniach. Będziesz mieć szansę na lepsze zrozumienie swoich obaw, a tym samym na zmniejszenie ich negatywnego wpływu na twoje funkcjonowanie w różnych obszarach życia. Warsztat będzie okazją do przyjrzenia się swojemu stylowi życia, bo być może zmiana pewnych nawyków pomoże ci w lepszym radzeniu sobie z lękiem.

 

Warsztat nie będzie o tym jak zlikwidować zmartwienia czy pokonać wszelkie obawy. Będziemy pracować nad tym, jak zachować dobre samopoczucie pomimo różnych niepokojów i trudności.

 

 

TERMIN: 22 październik 2022 r. (sobota) w godzinach 10:00-13:00 (z przerwą 15 min)

 

ZAPISY: mailowo bezpośrednio u osoby prowadzącej [email protected]

Będziemy pracować w formie online za pomocą bezpłatnej aplikacji zoom (można zainstalować ją poprzez stronę zoom.us). Ponadto otrzymasz materiały z treścią omawianą w trakcie warsztatu.

Spotkanie poprowadzi – Ilona Przeciszewska – https://inigo.org.pl/zespol/ilona-przeciszewska/

 

KOSZT: całościowy koszt uczestnictwa 120 zł.

Płatność przelewem na konto fundacji z dopiskiem „Lęk – warsztaty Ilona Przeciszewska” najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem spotkania [zwrot dokonanej opłaty jest możliwy, jeżeli sekretariat fundacji zostanie poinformowany o rezygnacji najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później – opłata nie będzie zwracana].

Nr konta bankowego: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001.