O bliskości w relacji – WARSZATY STACJONARNE

 

Zastanawiasz się nad tym, co pomaga, a co przeszkadza ci w budowaniu bliskich, satysfakcjonujących więzi z innymi? Warsztat będzie okazją, aby się temu przyjrzeć, aby móc rozpoznać to, co do tej pory nie mogło zostać pomyślane czy wypowiedziane.

 

W trakcie spotkania spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czym jest prawdziwa bliskość w relacji, co ją budują, a co może ją rujnować. Dzięki ćwiczeniom będziesz mieć szansę poznać siebie w kontekście budowania związków z różnymi osobami. Być może uda ci się rozpoznać swoje mocne strony dotyczące interpersonalności i przekonać się co jest pozytywnie odbierane przez innych. Będziesz mógł również uświadomić sobie swoje trudności bycia z innymi, oswoić je i być może przezwyciężyć niektóre z nich. Zobaczysz, jak funkcjonujesz w relacji indywidualnej, jak również w kontakcie z grupą.

 

Termin: 19 listopad 2022 r. (sobota) w godzinach 10:00-13:00 (z przerwą 15 min)

 

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Fundacji INIGO, Rakowiecka 61, Warszawa, z zachowaniem aktualnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

 

Spotkanie poprowadzi – Ilona Przeciszewska – https://inigo.org.pl/zespol/ilona-przeciszewska/

 

ZAPISY mailowo bezpośrednio u osoby prowadzącej : [email protected]

 

 

KOSZT

 

Całościowy koszt uczestnictwa 150 zł. Płatność przelewem na konto fundacji z dopiskiem „bliskość – warsztaty Ilona Przeciszewska” najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem spotkania [zwrot dokonanej opłaty jest możliwy, jeżeli sekretariat fundacji zostanie poinformowany o rezygnacji najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później – opłata nie będzie zwracana].

 

Nr konta bankowego: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001