Adrianna Smurzyńska

Powrót

Absolwentka psychologii i filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz szkoleń w zakresie arteterapii, pracy z ciałem, porozumienia bez przemocy oraz rodzicielstwa bliskości dla profesjonalistów. Aktualnie uczy się w Polskim Instytucie Psychodramy oraz na studiach podyplomowych z Psychotraumatologii na Uniwersytecie Gdańskim. Udziela wsparcia psychologicznego dla młodzieży i dorosłych zarówno online, jak i stacjonarnie. Pomaga osobom, które doświadczają nadmiernego stresu i niezadowolenia z życia, zmagają się z przytłaczającymi myślami oraz poczuciem przeciążenia. Niezrozumiałe emocje i objawy psychosomatyczne uznaje za wskazówki, które umożliwiają lepsze zrozumienie doświadczanych trudności. Podkreśla też znaczenie wartościowych cech i umiejętności, które pomagają tworzyć pełniejsze i bardziej spokojne życie.

 

Pracowała w przedszkolach, szkołach, organizacjach pozarządowych, na oddziale szpitalnym i w świetlicy środowiskowej. Wspierała dzieci z niepowodzeniami szkolnymi i dorosłych zagrożonych wykluczeniem społecznym. Prowadziła także zajęcia akademickie oraz lekcje rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne oraz twórcze i krytyczne myślenie dla dzieci i młodzieży.

W Fundacji INIGO prowadzi poradnictwo psychologiczne oraz warsztaty psychologiczno-rozwojowe z elementami arteterapii, psychodramy i pracy z ciałem.

Więcej informacji o poradnictwie psychologicznym pod linkiem: poradnictwo psychologiczne