Być może wiosna nie jest jeszcze tak widoczna w pogodzie i trudno ją “poczuć na własnej skórze”, my jednak zaplanowaliśmy dla Państwa wiele propozycji na wiosenne przebudzenie. Warsztaty, które proponujemy są tym razem bardzo różnorodne i dotyczą wielu obszarów życia. Mogą być też dobrym sposobem na to, by poznać naszą Fundację “od środka” i oswoić się z nią przed planowaną psychoterapią. 

  • 9tego marca startuje cykl trzech spotkań “Znajdź swój sposób na relax”. Cieszy się takim zainteresowaniem, że już planujemy kolejną edycję.

 

  • Od 15tego marca ruszają “Rozwojowe czwartki”. Tutaj tematy są naprawde różnorodne. Marzec ze ścieżką życia, asertywność w kwietniu, emocje w maju i czerwiec wokół relacji. Można wybrać jeden z nich, zapisać się na cały cykl lub tylko na jedno spotkanie, a później zdecydować, co dalej… 

 

  • 17ego marca zaproszenie kierujemy szczególnie do osób konsekrowanych. Druga edycja grupy Balinta to warsztat specjalnie dla nich. Nie wymagamy obecności na pierwszej edycji.

 

  • 9tego kwietnia z kolei rozpoczną się warsztaty z arteterapii. To poniedziałkowe spotkania, dla tych, którzy wyrażają swoje emocje przez sztukę, a malowanie jest czymś, co ich odpręża. Nie są potrzebne, ani wymagane żadne umiejętności plastyczne 🙂

 

  • 17 kwietnia proponujemy coś dla ciała, czyli warsztat “Zrzuć pancerz!”. To propozycja dla tych, którzy odczuwają w swoim ciele stałe napięcie, zmęczenie i dyskomfort. Warsztat będzie współprowadzony przez fizjoterapeutę. 

 

  • 21ego kwietnia zapraszamy tych, którzy będą chcieli przedłużyć swoje wielkanocne świętowanie. Bibliodrama ze Zmartwychwstałym wykorzystuje techniki teatralne, by ożywić Słowo Boże. 

 

Propozycji jest naprawdę wiele. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce “oferta”. Zapisy przyjmujemy codziennie w godz. 16.00-19.00 pod nr tel. 797 002 584 lub meilowo [email protected]