Czy odczuwasz stałe zmęczenie, napięcie i dyskomfort w ciele? Trudno jest Ci się rozluźnić po sytuacjach stresujących? Często czujesz na koniec dnia ból pleców, karku, głowy? Pragniesz ulżyć swojemu ciału, ale nie wiesz jak? Przyjdź na warsztat pt. Zrzuć pancerz! 

TERMIN 05.06.2018 r. (wtorek) godz. 18-21 (z jedną przerwą 30-minutową) 

 
W pierwszej części spotkania powiemy kilka słów o napięciach w ciele – czym one są i jak powstają. Następnie przejdziemy do praktyki – pokażemy Ci pomocne techniki autorozluźniania spiętych i bolących tkanek różnych części ciała – lędźwi, karku, nóg, stóp czy też głowy. Nauczymy Cię również jak wykorzystać proste przyrządy, aby się rozluźnić m.in. roller, piłki tenisowe, kolce czy bańkę chińską. Będziesz mógł również doświadczyć tego jak podczas ruchu możesz pozbyć się napięć w swoim ciele. Zaproponujemy Ci ćwiczenia ruchowe, które pomogą Ci dotrzeć do źródła napięcia – do tego co przeżywasz, a co zostało stłumione. Nazwanie uczuć płynących z poruszającego się ciała pozwoli Ci na odzyskanie spokoju, przyniesie długo oczekiwaną ulgę. Będziemy pracować metodą improwizacji zadaniowej. 
 
Bardzo prosimy o zabranie ze sobą luźnych strojów i grubych skarpetek. 
 
Warsztat poprowadzą: 
• Ilona Przeciszewska – absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła podyplomowe studia coachingu oraz kursy trenerskie. Od kilku lat prowadzi coaching i szkolenia. Od 10 lat rozwija swoje doświadczenie z ruchem na scenie warszawskiego teatru tańca. Regularnie uczestniczy w warsztatach ruchowych oraz prowadzi własne szkolenia oparte na ruchu. 
• Michał Przeciszewski – mgr fizjoterapii, trener pływania, absolwent Wydziału Rehabilitacji AWF w Warszawie, ukończył podyplomowe szkolenia z zakresu Ortopedycznej Terapii Manualnej oraz Terapii Powięziowej.
 
Koszt uczestnictwa w spotkaniu 80 zł. Płatność przelewem na konto fundacji z dopiskiem: „zrzuć pancerz” najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem spotkania [zwrot dokonanej opłaty jest możliwy jeżeli sekretariat fundacji zostanie poinformowany o rezygnacji najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później – opłata nie będzie zwracana].

Nr konta bankowego: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001.

ZAPISY
Sekretariat fundacji INIGO – tel. 797 002 584 / pn. – pt. w godz. 16.00 – 19.00.
Liczba miejsc ograniczona.