Zdrowie to równowaga. To dbanie o poszczególne sfery twojego życia. Nie chodzi o to, aby schudnąć czy zacząć uprawiać sport. Być może będzie to dla ciebie istotne, ale może okazać się, że nie zapewni ci zdrowego funkcjonowania. Zdrowie to nie tylko lepsza wydolność ciała. To harmonia ciała, psychiki i ducha. Warsztat będzie okazją do przyjrzenia wszystkim tym obszarom. Być może zauważysz coś co zostało zapomniane, a jest dla ciebie ważne.

Warsztat będzie miał charakter praktyczny. Wykonamy kilka ćwiczeń, będących inspiracją do zmiany w twoim życiu.

Termin: 12.07.2018 r. (czwartek) 18:00-20:30 (jedna 15-minutowa przerwa)

ZAPISY
Sekretariat fundacji INIGO – tel. 797 002 584 / pn. – pt. w godz. 16.00 – 19.00. Liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie poprowadzi:
Ilona Przeciszewska
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Kurs Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT, Szkołę Coachingu Chrześcijańskiego w ramach Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich oraz Kurs Umiejętności Trenerskich na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2010 r. prowadzi coaching oraz szkolenia rozwoju osobistego. W ramach prowadzonych szkoleń wykorzystuje metody pracy z ciałem bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu zdobytym na scenie warszawskiego teatru tańca.

Koszt uczestnictwa – 80 zł 

Płatność przelewem na konto fundacji z dopiskiem: „zdrowie” najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem spotkania [zwrot dokonanej opłaty jest możliwy jeżeli sekretariat fundacji zostanie poinformowany o rezygnacji najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później – opłata nie będzie zwracana].

Nr konta bankowego: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001.