Zapraszamy do nowej grupy terapeutycznej. Jeśli chcesz doświadczyć siebie w relacjach z innymi, masz trudności w nawiązywaniu lub utrzymywaniu trwałych relacji, masz obawy związane z odrzuceniem, zaniżoną samooceną, nie radzisz sobie z uczuciami, kontakty interpersonalne w pracy lub w życiu osobistym są dla ciebie trudne, czujesz się samotny, reagujesz agresywnie bądź się wycofujesz – zapraszamy!

Grupa jest prowadzona w podejściu psychodynamicznym, ale uwzględniającym egzystencjalny aspekt życia. Może liczyć od 8 do 12 osób. Przyjmujemy do grupy po konsultacjach indywidualnych. Pierwsza z nich jest bezpłatna.

Grupa będzie odbywać się w piątki w godz. 18.00-20.00 

Koszt udziału: 80zł/spotkanie

Prowadzące:

Dorota Gradzińska – psycholog, psychoterapeutka. Ukończyła psychologię na SWPS, resocjalizację na WSPS, 4-letnie Studium Psychoterapii SPCh, liczne szkolenia z psychoterapii m.in. kurs I stopnia z systemowej terapii rodzin (Krakowski Ośrodek Szkoleń Systemowych), psychoterapii krótkoterminowej (Instytut Eriksonowski), psychoterapii grupowej “Żywa Nadzieja”, psychoterapii psychodynamicznej “Łódź podwodna” (Mazowieckie Centrum Psychodynamiczne). Pracowała m.in. w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej, Centrum Wspierania Rodziny oraz w prywatnych ośrodkach psychoterapii. Ukończyła staż w Centrum Psychoterapii na Dolnej 42 przy Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie (2009) oraz staż na Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Bielańskim (2017). Szczególnie bliskie jest jej podejście psychodynamiczne, w którym się superwizuje. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, treningów i szkoleń z obszaru rozwoju osobistego.

Katarzyna Solka-Dąbrowska – psycholog, psychoterapeuta. Ukończyła studia psychologiczne na SWPS i całościowe 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (specjalistyczne podyplomowe szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej). Ukończyła również kurs mediatora rodzinnego w Polskim Centrum Mediacji. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Klinice Nerwic IPiN, we współpracy z TPD, w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie, w prywatnym ośrodku leczenia zaburzeń odżywiania oraz w gabinecie prywatnym. Od kilku lat zajmuje się przede wszystkim psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów PTP.