WARSZTAT O NADZIEI

Nadzieja.
Dla jednych niezbędny element spokojnego życia, dla innych przyczyna wielu złudzeń.
Dla niewielu obojętna. Wielowątkowa i wielowarstwowa. Warta eksploracji.

Zapraszamy na warsztat, gdzie spotkamy się z nią bliżej. Będzie szansa, by doświadczyć na nim, jak jednocześnie jednorodnie
i różnorodnie można ją przeżywać w grupie. Poszukamy nadziei w słowach, symbolach, obrazie i w ruchu.
Będzie miejsce zarówno na pracę w pojedynkę, jak i wśród innych. Pobędziemy w temacie nadziei, by móc w nowy sposób doświadczać jej w codzienności.

PROWADZĄCA: Adrianna Smurzyńska

DATA: 18 marca 2023

GODZINA: 11:00 – 15:00

MIEJSCE: Fundacja INIGO, ul. św. Andrzeja Boboli 12

KOSZT: 150 zł, płatność przelewem przed warsztatami na konto fundacji:
BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001
tytuł przelewu: „Warsztat o nadziei – Smurzyńska

ZAPISY: mailowo: [email protected]
lub telefonicznie 797 002 584, w godzinach pracy sekretariatu:
Poniedziałek – czwartek 16:00 – 19:00; Piątek 9:00 – 12:00

 

Adrianna Smurzyńska

Absolwentka psychologii i filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz szkoleń w zakresie arteterapii, pracy z ciałem, porozumienia bez przemocy oraz rodzicielstwa bliskości dla profesjonalistów. Aktualnie uczy się w Polskim Instytucie Psychodramy oraz na studiach podyplomowych z Psychotraumatologii na Uniwersytecie Gdańskim. Udziela wsparcia psychologicznego dla młodzieży i dorosłych zarówno online, jak i stacjonarnie. Pomaga osobom, które doświadczają nadmiernego stresu i niezadowolenia z życia, zmagają się z przytłaczającymi myślami oraz poczuciem przeciążenia. Niezrozumiałe emocje i objawy psychosomatyczne uznaje za wskazówki, które umożliwiają lepsze zrozumienie doświadczanych trudności. Podkreśla też znaczenie wartościowych cech i umiejętności, które pomagają tworzyć pełniejsze i bardziej spokojne życie.

Pracowała w przedszkolach, szkołach, organizacjach pozarządowych, na oddziale szpitalnym i w świetlicy środowiskowej. Wspierała dzieci z niepowodzeniami szkolnymi i dorosłych zagrożonych wykluczeniem społecznym. Prowadziła także zajęcia akademickie oraz lekcje rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne oraz twórcze i krytyczne myślenie dla dzieci i młodzieży.

W Fundacji INIGO prowadzi warsztaty psychologiczno-rozwojowe z elementami arteterapii, psychodramy i pracy z ciałem.